امروز: ۱۳۹۶ شنبه ۹ ارديبهشت

 
منوی سایت
 
 پست الكترونيكي

 
آگهی های تبلیغاتی
 
مشاهده مطلب
كد مطلب: 62530 |  تاریخ : 26 /8 /1395    ساعت : 8:48
نسخه چاپي | ارسال به دوستان

آزمون های ادواری دوره ششم به صورت یکپارچه از طریق سامانه خدمات الکترونیکی سازمان از اول آذرماه لغایت آخر بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد


سمیه بهمنش، معاون آموزش و فناوری سازمان ضمن بیان این مطلب گفت: بنا به پیشنهاد شورای آموزش مرکزی این موضوع در شورای مرکزی مطرح و مورد تصویب قرار گرفته است.
بهمنش افزود: این آزمون، در یک دوره زمانی سه ماهه، در ۱۶ رشته مختلف کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست برگزار خواهد شد.
معاون آموزش و فناوری عنوان کرد: متقاضیان می توانند، از اول آذرماه سال جاری با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیکی سازمان، از طریق منوی کاربری، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام و پس از دانلود سؤالات و پاسخنامه آزمون رشته مورد نظر، نسبت به تکمیل پاسخنامه و بارگذاری آن در سامانه اقدام نمایند.
سمیه بهمنش در خصوص نحوه امتیاز دهی در این آزمون گفت: پاسخ به سوالات آزمون ادواری بدون نمره منفی بوده لیکن به دلیل عدم امکان اصلاح سوالات پس از بارگذاری، کارشناسان می بایست پس از اطمینان از جواب های خود، آن ها را در سامانه بارگذاری نمایند.
وی افزود: بررسی پاسخ ها به صورت سیستمی توسط سازمان مرکزی انجام و نتایج آن در رشته های مختلف به استان مربوطه ارسال خواهد شد.
کارشناسان با شرکت در این آزمون و کسب حداقل 60درصد از 100درصد امتیاز، ضمن به روز رسانی اطلاعات خود، از امتیازات آن در رتبه بندی سازمان برخوردار خواهند شد.


امتیاز خبر:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی: